klikniavolej.cz - volání z mobilu za 1,50 Kč




Kurzy dne

Výsledky

Hokej | Přátelská utkání klubů

zápas Výsledek datum
5003 Kazzinc - Saryarka 1:1 23.8. 10:30
5005 Orsk - Angarsk 4:3 23.8. 15:30
5006 Kladno - Slavia 1:9 23.8. 17:00
5017 Hr.Králové - Kom.Brno 3:1 23.8. 17:00
5009 Most - Litoměřice 2:4 23.8. 17:30
5011 Třebíč - Přerov 2:1 23.8. 17:30
5020 Chomutov - Martigny 6:2 23.8. 17:30
5021 Litvínov - K.Vary 2:3 23.8. 17:30
5012 Benátky - Kadaň 4:3 23.8. 18:00
5013 Frýdek Místek - Martin 6:0 23.8. 18:00
5018 Zlín - Olomouc 3:5 23.8. 18:00
5014 Ryazan - HK Sarov 0:0 23.8. 18:00
5022 Manglerud - Lillehammer 4:1 23.8. 18:30
Vítěz do rozhodnutí Výsledek datum
36343 Kazzinc - Saryarka 2:1 23.8. 10:30
36344 Orsk - Angarsk 4:3 23.8. 15:30
36345 Kladno - Slavia 1:9 23.8. 17:00
36352 Hr.Králové - Kom.Brno 3:1 23.8. 17:00
36346 Most - Litoměřice 2:4 23.8. 17:30
36347 Třebíč - Přerov 2:1 23.8. 17:30
30714 Chomutov - Martigny 6:2 23.8. 17:30
30759 Litvínov - K.Vary 2:3 23.8. 17:30
36348 Benátky - Kadaň 4:3 23.8. 18:00
36349 Frýdek Místek - Martin 6:0 23.8. 18:00
36353 Zlín - Olomouc 3:5 23.8. 18:00
36350 Ryazan - HK Sarov 0:1 23.8. 18:00
30804 Manglerud - Lillehammer 4:1 23.8. 18:30
zápas bez remízy Výsledek datum
36355 Kazzinc - Saryarka 23.8. 10:30
36356 Orsk - Angarsk 4:3 23.8. 15:30
36357 Kladno - Slavia 1:9 23.8. 17:00
36364 Hr.Králové - Kom.Brno 3:1 23.8. 17:00
36358 Most - Litoměřice 2:4 23.8. 17:30
36359 Třebíč - Přerov 2:1 23.8. 17:30
31325 Chomutov - Martigny 6:2 23.8. 17:30
31351 Litvínov - K.Vary 2:3 23.8. 17:30
36360 Benátky - Kadaň 4:3 23.8. 18:00
36361 Frýdek Místek - Martin 6:0 23.8. 18:00
36365 Zlín - Olomouc 3:5 23.8. 18:00
36362 Ryazan - HK Sarov 23.8. 18:00
31394 Manglerud - Lillehammer 4:1 23.8. 18:30
1.třetina Výsledek datum
36331 Kazzinc - Saryarka 0:0 23.8. 10:30
36332 Orsk - Angarsk 2:1 23.8. 15:30
36333 Kladno - Slavia 0:2 23.8. 17:00
36340 Hr.Králové - Kom.Brno 0:1 23.8. 17:00
36334 Most - Litoměřice 1:2 23.8. 17:30
36335 Třebíč - Přerov 1:0 23.8. 17:30
30153 Chomutov - Martigny 2:0 23.8. 17:30
30178 Litvínov - K.Vary 1:2 23.8. 17:30
36336 Benátky - Kadaň 1:0 23.8. 18:00
36337 Frýdek Místek - Martin 1:0 23.8. 18:00
36341 Zlín - Olomouc 1:1 23.8. 18:00
36338 Ryazan - HK Sarov 0:0 23.8. 18:00
30205 Manglerud - Lillehammer 1:0 23.8. 18:30

Hokej | KHL

zápas 1 0 2 10 02 12 Výsledek datum
5157 Novokuzněck - Astana 3.5 4.2 1.85 1.91 1.28 1.21 4:2 23.8. 14:00
5238 Novosibirsk - Jekatěrinburg 1.77 4.3 3.75 1.25 2 1.2 3:5 23.8. 14:30
5239 Omsk - Jugra 1.42 5.1 6.1 1.11 2.78 1.15 1:0 23.8. 15:00
5150 Čeljabinsk - St.Petěrburg 3.85 4.3 1.75 2.03 1.24 1.2 1:1 23.8. 16:00
5261 Ufa - Čerepovec 1.56 4.8 4.65 1.18 2.36 1.17 3:2 23.8. 16:00
5259 Togliatti - Zagreb 2.45 3.9 2.5 1.5 1.52 1.24 2:3 23.8. 17:00
5155 Kazaň - Slovan 1.7 4.5 3.95 1.23 2.1 1.19 2:1 23.8. 18:00
5257 Soči - Din.Riga 1.67 4.4 4.2 1.21 2.15 1.19 3:1 23.8. 18:30
5258 Sp.Moskva - Jokerit 3 4.2 2.02 1.75 1.36 1.21 1:2 23.8. 18:30
5490 Chabarovsk - Jaroslavl 3.85 4.4 1.73 2.05 1.24 1.19 0:1 24.8. 11:30
5491 Vladivostok - Din.Moskva 2.85 3.95 2.15 1.66 1.39 1.23 3:3 24.8. 11:30
5029 Novokuzněck - Jugra 2.3 4.15 2.58 1.48 1.59 1.22 1:7 25.8. 14:00
5139 Novosibirsk - Astana 1.87 4.3 3.35 1.3 1.88 1.2 5:1 25.8. 14:30
Vítěz do rozhodnutí 1 2 Výsledek datum
30343 Novokuzněck - Astana 2.45 1.47 4:2 23.8. 14:00
30344 Novosibirsk - Jekatěrinburg 1.41 2.63 3:5 23.8. 14:30
30345 Omsk - Jugra 1.2 3.9 1:0 23.8. 15:00
30321 Čeljabinsk - St.Petěrburg 2.66 1.41 2:1 23.8. 16:00
30350 Ufa - Čerepovec 1.29 3.2 3:2 23.8. 16:00
30348 Togliatti - Zagreb 1.83 1.85 2:3 23.8. 17:00
30322 Kazaň - Slovan 1.37 2.8 2:1 23.8. 18:00
30346 Soči - Din.Riga 1.35 2.88 3:1 23.8. 18:30
30347 Sp.Moskva - Jokerit 2.21 1.58 1:2 23.8. 18:30
30369 Chabarovsk - Jaroslavl 2.75 1.38 0:1 24.8. 11:30
30370 Vladivostok - Din.Moskva 2.08 1.65 3:4 24.8. 11:30
30184 Novokuzněck - Jugra 1.75 1.94 1:7 25.8. 14:00
31713 Novosibirsk - Astana 1.49 2.41 5:1 25.8. 14:30
zápas bez remízy 1 2 Výsledek datum
31073 Novokuzněck - Astana 2.63 1.42 4:2 23.8. 14:00
31074 Novosibirsk - Jekatěrinburg 1.35 2.91 3:5 23.8. 14:30
31091 Omsk - Jugra 1.14 4.75 1:0 23.8. 15:00
31070 Čeljabinsk - St.Petěrburg 2.93 1.34 23.8. 16:00
31095 Ufa - Čerepovec 1.23 3.65 3:2 23.8. 16:00
31094 Togliatti - Zagreb 1.82 1.86 2:3 23.8. 17:00
31071 Kazaň - Slovan 1.3 3.15 2:1 23.8. 18:00
31092 Soči - Din.Riga 1.28 3.25 3:1 23.8. 18:30
31093 Sp.Moskva - Jokerit 2.31 1.53 1:2 23.8. 18:30
31096 Chabarovsk - Jaroslavl 3.1 1.31 0:1 24.8. 11:30
31097 Vladivostok - Din.Moskva 2.14 1.61 24.8. 11:30
30233 Novokuzněck - Jugra 1.73 1.96 1:7 25.8. 14:00
32565 Novosibirsk - Astana 1.43 2.58 5:1 25.8. 14:30
počet branek (60 min.) - + Výsledek datum
31192 Novokuzněck - Astana 4.5 1.19 4:2 23.8. 14:00
31193 Novosibirsk - Jekatěrinburg 3.15 1.34 3:5 23.8. 14:30
31194 Omsk - Jugra 3.5 1.29 1:0 23.8. 15:00
31189 Čeljabinsk - St.Petěrburg 3.7 1.26 1:1 23.8. 16:00
31214 Ufa - Čerepovec 4.25 1.21 3:2 23.8. 16:00
31213 Togliatti - Zagreb 3.1 1.35 2:3 23.8. 17:00
31190 Kazaň - Slovan 2.97 1.37 2:1 23.8. 18:00
31211 Soči - Din.Riga 2.97 1.37 3:1 23.8. 18:30
31212 Sp.Moskva - Jokerit 3.8 1.25 1:2 23.8. 18:30
31215 Chabarovsk - Jaroslavl 2.41 1.54 0:1 24.8. 11:30
31216 Vladivostok - Din.Moskva 3.25 1.32 3:3 24.8. 11:30
30243 Novokuzněck - Jugra 3.45 1.29 1:7 25.8. 14:00
32681 Novosibirsk - Astana 4.15 1.21 5:1 25.8. 14:30
počet branek (60 min.) - + Výsledek datum
30954 Novokuzněck - Astana 2.53 1.49 4:2 23.8. 14:00
30971 Novosibirsk - Jekatěrinburg 1.93 1.83 3:5 23.8. 14:30
30972 Omsk - Jugra 2.1 1.7 1:0 23.8. 15:00
30951 Čeljabinsk - St.Petěrburg 2.18 1.65 1:1 23.8. 16:00
30976 Ufa - Čerepovec 2.43 1.53 3:2 23.8. 16:00
30975 Togliatti - Zagreb 1.9 1.86 2:3 23.8. 17:00
30952 Kazaň - Slovan 1.86 1.91 2:1 23.8. 18:00
30973 Soči - Din.Riga 1.86 1.9 3:1 23.8. 18:30
30974 Sp.Moskva - Jokerit 2.23 1.63 1:2 23.8. 18:30
30977 Chabarovsk - Jaroslavl 1.6 2.28 0:1 24.8. 11:30
30978 Vladivostok - Din.Moskva 1.98 1.79 3:3 24.8. 11:30
30220 Novokuzněck - Jugra 2.07 1.72 1:7 25.8. 14:00
32456 Novosibirsk - Astana 2.38 1.55 5:1 25.8. 14:30