klikniavolej.cz - volání z mobilu za 1,50 Kč




Kurzy dne

Výsledky

Fotbal | Přátelská utkání klubů

zápas Výsledek datum
1315 NK Celje - Dalian Trans. 2:0 15.2. 12:00
1303 Gomel - Nem.Grodno 0:1 15.2. 13:00
1301 Sarandí - CA All Boys 2:1 15.2. 13:00
1314 U haching - Buchbach 0:1 15.2. 15:00
1304 Spiš.N.Ves - Pokrok Krompachy 7:1 15.2. 17:00
1306 Wormatia Worms - Karlsruhe 0:2 15.2. 17:00
1307 Slavia Kroměříž - Hranice 7:0 15.2. 17:45
1311 Floridsdorfer - SC Retz 2:0 15.2. 19:00
1313 Institute - Derry City 1:4 15.2. 20:30
1301 Frej - Flora Tallin 1:1 16.2. 14:00
1303 Udinese - Terek Groznyj 4:2 16.2. 15:00
1315 Dyn.Kyjev - Hobro 2:1 16.2. 16:00
1319 Sp.Moskva - Aalesund 3:1 16.2. 17:00
počet branek Výsledek datum
12082 Gomel - Nem.Grodno 0:1 15.2. 13:00
12080 Sarandí - CA All Boys 2:1 15.2. 13:00
12106 U haching - Buchbach 0:1 15.2. 15:00
12085 Spiš.N.Ves - Pokrok Krompachy 7:1 15.2. 17:00
12087 Wormatia Worms - Karlsruhe 0:2 15.2. 17:00
12089 Slavia Kroměříž - Hranice 7:0 15.2. 17:45
12090 Floridsdorfer - SC Retz 2:0 15.2. 19:00
12100 Institute - Derry City 1:4 15.2. 20:30
12110 Frej - Flora Tallin 1:1 16.2. 14:00
13780 Udinese - Terek Groznyj 4:2 16.2. 15:00
13781 Dyn.Kyjev - Hobro 2:1 16.2. 16:00
13789 Sp.Moskva - Aalesund 3:1 16.2. 17:00
14220 Baník Ostrava - Skalica 2:1 17.2. 13:00
1.poločas Výsledek datum
2134 NK Celje - Dalian Trans. 0:0 15.2. 12:00
2002 Gomel - Nem.Grodno 0:0 15.2. 13:00
2000 Sarandí - CA All Boys 0:1 15.2. 13:00
2018 U haching - Buchbach 0:0 15.2. 15:00
2006 Spiš.N.Ves - Pokrok Krompachy 4:0 15.2. 17:00
2010 Wormatia Worms - Karlsruhe 0:1 15.2. 17:00
2011 Slavia Kroměříž - Hranice 3:0 15.2. 17:45
2013 Floridsdorfer - SC Retz 2:0 15.2. 19:00
2015 Institute - Derry City 0:2 15.2. 20:30
2000 Frej - Flora Tallin 0:1 16.2. 14:00
2002 Udinese - Terek Groznyj 1:0 16.2. 15:00
2134 Dyn.Kyjev - Hobro 0:0 16.2. 16:00
2149 Sp.Moskva - Aalesund 2:0 16.2. 17:00

Hokej | MHL

zápas 1 0 2 10 02 12 Výsledek datum
5260 Novokuzněck - BM Čeljabinsk 2 4.45 2.67 1.38 1.67 1.14 3:1 15.2. 11:00
5261 SS Novosibirsk - Omsk 2.15 4.3 2.49 1.43 1.58 1.15 7:1 15.2. 12:30
5258 Kras.Arm.Moskva - Taifun 1.11 8.55 12.5 1 5.1 1.02 4:3 15.2. 15:00
5274 Togliatti - Sputnik Almetievsk 2 4.45 2.67 1.38 1.67 1.14 1:2 15.2. 15:30
5259 Kříd.Sov.Moskva - Chabarovsk 4.85 5 1.42 2.46 1.11 1.1 3:5 15.2. 17:00
5275 Jekatěrinburg - Altay 1.02 15 19.5 1 8.5 1 10:2 16.2. 10:00
5278 Novokuzněck - BM Čeljabinsk 2 4.6 2.62 1.39 1.67 1.13 5:2 16.2. 11:00
5288 SS Novosibirsk - Omsk 2 4.4 2.69 1.38 1.67 1.15 7:2 16.2. 12:30
5289 Ufa - Astana 1.31 6 5.9 1.08 2.97 1.07 3:0 16.2. 14:30
5277 Kříd.Sov.Moskva - Chabarovsk 4.9 5.25 1.42 2.53 1.12 1.1 1:2 16.2. 17:00
5325 Tjumeň - SL Magnitogorsk 11.5 8.35 1.12 4.85 1 1.02 4:5 17.2. 09:00
5305 Jekatěrinburg - Altay 1.03 15 16.5 1 7.9 1 7:3 17.2. 14:30
5326 Ufa - Astana 1.31 6.1 5.8 1.08 2.97 1.07 6:4 17.2. 14:30
Vítěz do rozhodnutí 1 2 Výsledek datum
50070 Novokuzněck - BM Čeljabinsk 1.62 2.14 3:1 15.2. 11:00
50071 SS Novosibirsk - Omsk 1.71 1.99 7:1 15.2. 12:30
50068 Kras.Arm.Moskva - Taifun 1.03 8.5 4:3 15.2. 15:00
50072 Togliatti - Sputnik Almetievsk 1.61 2.15 1:2 15.2. 15:30
50069 Kříd.Sov.Moskva - Chabarovsk 3.6 1.23 3:5 15.2. 17:00
50114 Jekatěrinburg - Altay 1.01 14.5 10:2 16.2. 10:00
50138 Novokuzněck - BM Čeljabinsk 1.61 2.14 5:2 16.2. 11:00
50139 SS Novosibirsk - Omsk 1.61 2.14 7:2 16.2. 12:30
50140 Ufa - Astana 1.15 4.55 3:0 16.2. 14:30
50115 Kříd.Sov.Moskva - Chabarovsk 3.65 1.23 1:2 16.2. 17:00
50198 Tjumeň - SL Magnitogorsk 7.8 1.04 4:5 17.2. 09:00
50172 Jekatěrinburg - Altay 1.01 13 7:3 17.2. 14:30
50204 Ufa - Astana 1.15 4.5 6:4 17.2. 14:30
zápas bez remízy 1 2 Výsledek datum
50250 Novokuzněck - BM Čeljabinsk 1.58 2.21 3:1 15.2. 11:00
50254 SS Novosibirsk - Omsk 1.69 2.02 7:1 15.2. 12:30
50260 Togliatti - Sputnik Almetievsk 1.57 2.23 1:2 15.2. 15:30
50249 Kříd.Sov.Moskva - Chabarovsk 4.25 1.18 3:5 15.2. 17:00
50267 Novokuzněck - BM Čeljabinsk 1.57 2.22 5:2 16.2. 11:00
50268 SS Novosibirsk - Omsk 1.57 2.22 7:2 16.2. 12:30
50269 Ufa - Astana 1.1 5.6 3:0 16.2. 14:30
50264 Kříd.Sov.Moskva - Chabarovsk 4.3 1.17 1:2 16.2. 17:00
50343 Tjumeň - SL Magnitogorsk 11 1.01 4:5 17.2. 09:00
50350 Ufa - Astana 1.1 5.6 6:4 17.2. 14:30
50325 Chanty Mansijsk - Orenburg 1.67 2.04 7:2 17.2. 15:00
50338 Kras.Arm.Moskva - Taifun 1.02 9.8 7:0 17.2. 15:00
50342 Sp.Moskva - Din.St.Petěrburg 1.57 2.22 1:2 17.2. 15:00
počet branek (60 min.) - + Výsledek datum
50273 Novokuzněck - BM Čeljabinsk 5.5 1.1 3:1 15.2. 11:00
50274 SS Novosibirsk - Omsk 5 1.13 7:1 15.2. 12:30
50280 Togliatti - Sputnik Almetievsk 4.35 1.17 1:2 15.2. 15:30
50272 Kříd.Sov.Moskva - Chabarovsk 5.7 1.1 3:5 15.2. 17:00
50290 Novokuzněck - BM Čeljabinsk 4.75 1.14 5:2 16.2. 11:00
50294 SS Novosibirsk - Omsk 5 1.13 7:2 16.2. 12:30
50295 Ufa - Astana 4.45 1.16 3:0 16.2. 14:30
50286 Kříd.Sov.Moskva - Chabarovsk 5.6 1.1 1:2 16.2. 17:00
50370 Tjumeň - SL Magnitogorsk 7.9 1.04 4:5 17.2. 09:00
50372 Ufa - Astana 4.45 1.16 6:4 17.2. 14:30
50356 Chanty Mansijsk - Orenburg 3.35 1.26 7:2 17.2. 15:00
50359 Kras.Arm.Moskva - Taifun 4.3 1.17 7:0 17.2. 15:00
50368 Sp.Moskva - Din.St.Petěrburg 4 1.19 1:2 17.2. 15:00
počet branek (60 min.) - + Výsledek datum
50150 Novokuzněck - BM Čeljabinsk 3.05 1.32 3:1 15.2. 11:00
50170 SS Novosibirsk - Omsk 2.8 1.37 7:1 15.2. 12:30
50147 Kras.Arm.Moskva - Taifun 2.45 1.47 4:3 15.2. 15:00
50171 Togliatti - Sputnik Almetievsk 2.5 1.46 1:2 15.2. 15:30
50148 Kříd.Sov.Moskva - Chabarovsk 3.15 1.3 3:5 15.2. 17:00
50180 Novokuzněck - BM Čeljabinsk 2.68 1.4 5:2 16.2. 11:00
50182 SS Novosibirsk - Omsk 2.8 1.37 7:2 16.2. 12:30
50198 Ufa - Astana 2.57 1.43 3:0 16.2. 14:30
50173 Kříd.Sov.Moskva - Chabarovsk 3.05 1.31 1:2 16.2. 17:00
50238 Tjumeň - SL Magnitogorsk 4.25 1.17 4:5 17.2. 09:00
50244 Ufa - Astana 2.57 1.43 6:4 17.2. 14:30
50206 Chanty Mansijsk - Orenburg 2.04 1.68 7:2 17.2. 15:00
50209 Kras.Arm.Moskva - Taifun 2.51 1.45 7:0 17.2. 15:00

Hokej | VHL

zápas Výsledek datum
5046 Angarsk - SKA Neva 0:0 15.2. 12:00
5106 Krasnojarsk - Zvezda Čechov 4:1 15.2. 13:00
5069 Kazzinc - Rjazaň 5:2 15.2. 13:30
5111 N.Tagil - Penza 2:1 15.2. 15:00
5105 Voskresensk - Bars Kazaň 2:0 15.2. 16:30
5047 Balašicha - Almetjevsk 2:1 15.2. 17:00
5068 HK Tver - Sarov 5:1 15.2. 17:00
5048 Din.St.Petěrburg - Volžsk 3:0 15.2. 17:30
5136 Krasnojarsk - Rjazaň 2:2 17.2. 13:00
5127 Kazzinc - SKA Neva 2:5 17.2. 13:30
5145 Sar.Karaganda - Zvezda Čechov 1:1 17.2. 14:00
5137 Kurgan - Ural Orsk 3:3 17.2. 14:30
5146 Tumeň - Čeljabinsk 4:2 17.2. 15:00
Vítěz do rozhodnutí Výsledek datum
50258 Angarsk - SKA Neva 0:1 15.2. 12:00
50281 Krasnojarsk - Zvezda Čechov 4:1 15.2. 13:00
50278 Kazzinc - Rjazaň 5:2 15.2. 13:30
50282 N.Tagil - Penza 2:1 15.2. 15:00
50279 Voskresensk - Bars Kazaň 2:0 15.2. 16:30
50259 Balašicha - Almetjevsk 2:1 15.2. 17:00
50277 HK Tver - Sarov 5:1 15.2. 17:00
50262 Din.St.Petěrburg - Volžsk 3:0 15.2. 17:30
50689 Krasnojarsk - Rjazaň 2:3 17.2. 13:00
50672 Kazzinc - SKA Neva 2:5 17.2. 13:30
50707 Sar.Karaganda - Zvezda Čechov 1:2 17.2. 14:00
50691 Kurgan - Ural Orsk 3:4 17.2. 14:30
50714 Tumeň - Čeljabinsk 4:2 17.2. 15:00
zápas bez remízy Výsledek datum
50997 Angarsk - SKA Neva 15.2. 12:00
51009 Krasnojarsk - Zvezda Čechov 4:1 15.2. 13:00
51007 Kazzinc - Rjazaň 5:2 15.2. 13:30
51010 N.Tagil - Penza 2:1 15.2. 15:00
51008 Voskresensk - Bars Kazaň 2:0 15.2. 16:30
50998 Balašicha - Almetjevsk 2:1 15.2. 17:00
51006 HK Tver - Sarov 5:1 15.2. 17:00
51005 Din.St.Petěrburg - Volžsk 3:0 15.2. 17:30
51025 Krasnojarsk - Rjazaň 17.2. 13:00
51023 Kazzinc - SKA Neva 2:5 17.2. 13:30
51028 Sar.Karaganda - Zvezda Čechov 17.2. 14:00
51026 Kurgan - Ural Orsk 17.2. 14:30
51035 Tumeň - Čeljabinsk 4:2 17.2. 15:00
počet branek (60 min.) Výsledek datum
51039 Angarsk - SKA Neva 0:0 15.2. 12:00
51051 Krasnojarsk - Zvezda Čechov 4:1 15.2. 13:00
51048 Kazzinc - Rjazaň 5:2 15.2. 13:30
51052 N.Tagil - Penza 2:1 15.2. 15:00
51050 Voskresensk - Bars Kazaň 2:0 15.2. 16:30
51040 Balašicha - Almetjevsk 2:1 15.2. 17:00
51046 HK Tver - Sarov 5:1 15.2. 17:00
51043 Din.St.Petěrburg - Volžsk 3:0 15.2. 17:30
51108 Krasnojarsk - Rjazaň 2:2 17.2. 13:00
51100 Kazzinc - SKA Neva 2:5 17.2. 13:30
51135 Sar.Karaganda - Zvezda Čechov 1:1 17.2. 14:00
51127 Kurgan - Ural Orsk 3:3 17.2. 14:30
51136 Tumeň - Čeljabinsk 4:2 17.2. 15:00
počet branek (60 min.) Výsledek datum
50738 Angarsk - SKA Neva 0:0 15.2. 12:00
50771 Krasnojarsk - Zvezda Čechov 4:1 15.2. 13:00
50762 Kazzinc - Rjazaň 5:2 15.2. 13:30
50773 N.Tagil - Penza 2:1 15.2. 15:00
50764 Voskresensk - Bars Kazaň 2:0 15.2. 16:30
50740 Balašicha - Almetjevsk 2:1 15.2. 17:00
50753 HK Tver - Sarov 5:1 15.2. 17:00
50747 Din.St.Petěrburg - Volžsk 3:0 15.2. 17:30
50911 Krasnojarsk - Rjazaň 2:2 17.2. 13:00
50819 Kazzinc - SKA Neva 2:5 17.2. 13:30
50914 Sar.Karaganda - Zvezda Čechov 1:1 17.2. 14:00
50912 Kurgan - Ural Orsk 3:3 17.2. 14:30
50921 Tumeň - Čeljabinsk 4:2 17.2. 15:00