klikniavolej.cz - volání z mobilu za 1,50 Kč




Kurzy dne

Výsledky

Hokej | VHL

zápas 1 0 2 10 02 12 Výsledek datum
5025 Kazzinc - Zvezda Čechov 1.35 5.35 5.5 1.08 2.71 1.08 3:1 19.2. 12:00
5050 Sar.Karaganda - SKA Neva 2.18 3.85 2.63 1.39 1.56 1.19 2:3 19.2. 12:00
5035 Kurgan - Čeljabinsk 1.55 4.2 4.65 1.13 2.21 1.16 3:3 19.2. 13:00
5040 Mol.Perm - N.Tagil 2.44 4 2.28 1.52 1.45 1.18 1:3 19.2. 13:00
5041 Neftěkamsk - Penza 1.43 4.9 5.1 1.11 2.5 1.12 4:1 19.2. 13:00
5057 Tumeň - Ural Orsk 1.5 4.5 4.75 1.13 2.31 1.14 6:2 19.2. 13:00
5006 Balašicha - Sarov 1.46 4.8 4.85 1.12 2.41 1.12 3:1 19.2. 15:00
5007 Din.St.Petěrburg - Bars Kazaň 1.42 4.65 5.2 1.09 2.45 1.12 8:0 19.2. 15:00
5021 HK Tver - Almetjevsk 2.56 4 2.18 1.56 1.41 1.18 2:1 19.2. 15:00
5029 Voskresensk - Volžsk 1.9 4.1 3.05 1.3 1.75 1.17 2:1 19.2. 15:00
Vítěz do rozhodnutí 1 2 Výsledek datum
50136 Kazzinc - Zvezda Čechov 1.18 4.15 3:1 19.2. 12:00
50161 Sar.Karaganda - SKA Neva 1.69 2.02 2:3 19.2. 12:00
50158 Kurgan - Čeljabinsk 1.3 3.15 4:3 19.2. 13:00
50159 Mol.Perm - N.Tagil 1.9 1.78 1:3 19.2. 13:00
50160 Neftěkamsk - Penza 1.23 3.7 4:1 19.2. 13:00
50162 Tumeň - Ural Orsk 1.27 3.35 6:2 19.2. 13:00
50127 Balašicha - Sarov 1.24 3.55 3:1 19.2. 15:00
50128 Din.St.Petěrburg - Bars Kazaň 1.22 3.75 8:0 19.2. 15:00
50129 HK Tver - Almetjevsk 2 1.7 2:1 19.2. 15:00
50137 Voskresensk - Volžsk 1.53 2.31 2:1 19.2. 15:00
zápas bez remízy 1 2 Výsledek datum
50473 Kazzinc - Zvezda Čechov 1.12 5.2 3:1 19.2. 12:00
50499 Sar.Karaganda - SKA Neva 1.65 2.08 2:3 19.2. 12:00
50488 Kurgan - Čeljabinsk 1.23 3.65 19.2. 13:00
50497 Mol.Perm - N.Tagil 1.92 1.77 1:3 19.2. 13:00
50498 Neftěkamsk - Penza 1.16 4.4 4:1 19.2. 13:00
50500 Tumeň - Ural Orsk 1.2 4 6:2 19.2. 13:00
50465 Balašicha - Sarov 1.18 4.2 3:1 19.2. 15:00
50466 Din.St.Petěrburg - Bars Kazaň 1.15 4.65 8:0 19.2. 15:00
50470 HK Tver - Almetjevsk 2.05 1.67 2:1 19.2. 15:00
50486 Voskresensk - Volžsk 1.47 2.45 2:1 19.2. 15:00
počet branek (60 min.) - + Výsledek datum
50508 Kazzinc - Zvezda Čechov 3.6 1.24 3:1 19.2. 12:00
50522 Sar.Karaganda - SKA Neva 2.41 1.49 2:3 19.2. 12:00
50518 Kurgan - Čeljabinsk 3.15 1.3 3:3 19.2. 13:00
50519 Mol.Perm - N.Tagil 3.55 1.24 1:3 19.2. 13:00
50520 Neftěkamsk - Penza 3.6 1.24 4:1 19.2. 13:00
50524 Tumeň - Ural Orsk 2.96 1.34 6:2 19.2. 13:00
50503 Balašicha - Sarov 3.25 1.28 3:1 19.2. 15:00
50504 Din.St.Petěrburg - Bars Kazaň 2.53 1.45 8:0 19.2. 15:00
50507 HK Tver - Almetjevsk 2.87 1.35 2:1 19.2. 15:00
50509 Voskresensk - Volžsk 3.55 1.24 2:1 19.2. 15:00
počet branek (60 min.) - + Výsledek datum
50189 Kazzinc - Zvezda Čechov 2.16 1.6 3:1 19.2. 12:00
50195 Sar.Karaganda - SKA Neva 1.59 2.18 2:3 19.2. 12:00
50192 Kurgan - Čeljabinsk 1.95 1.74 3:3 19.2. 13:00
50193 Mol.Perm - N.Tagil 2.11 1.63 1:3 19.2. 13:00
50194 Neftěkamsk - Penza 2.15 1.61 4:1 19.2. 13:00
50196 Tumeň - Ural Orsk 1.86 1.82 6:2 19.2. 13:00
50183 Balašicha - Sarov 2.01 1.7 3:1 19.2. 15:00
50184 Din.St.Petěrburg - Bars Kazaň 1.66 2.07 8:0 19.2. 15:00
50188 HK Tver - Almetjevsk 1.81 1.87 2:1 19.2. 15:00
50190 Voskresensk - Volžsk 2.12 1.63 2:1 19.2. 15:00

Hokej | 1.Bělorusko

zápas Výsledek datum
5180 Jun.Minsk - Soligorsk 4:1 19.2. 12:30
5134 Bělorusko 20 - Novopolock 1:3 19.2. 15:00
5142 Brest - Mogilev 2:5 19.2. 15:00
5143 Din.Molodečno - Žlobin 2:1 19.2. 15:00
5179 Grodno - Gomel 1:0 19.2. 15:00
5184 Lida - Vitebsk 7:0 19.2. 15:00
5067 Brest - Vitebsk 4:6 21.2. 17:00
5068 Grodno - Žlobin 1:2 21.2. 17:00
5069 Jun.Minsk - Gomel 3:3 21.2. 17:00
5070 Lida - Novopolock 10:1 21.2. 17:00
5072 Soligorsk - Din.Molodečno 4:2 21.2. 17:00
Vítěz do rozhodnutí Výsledek datum
31096 Jun.Minsk - Soligorsk 4:1 19.2. 12:30
31092 Bělorusko 20 - Novopolock 1:3 19.2. 15:00
31093 Brest - Mogilev 2:5 19.2. 15:00
31094 Din.Molodečno - Žlobin 2:1 19.2. 15:00
31095 Grodno - Gomel 1:0 19.2. 15:00
31097 Lida - Vitebsk 7:0 19.2. 15:00
30120 Brest - Vitebsk 4:6 21.2. 17:00
30121 Grodno - Žlobin 1:2 21.2. 17:00
30128 Jun.Minsk - Gomel 3:4 21.2. 17:00
30129 Lida - Novopolock 10:1 21.2. 17:00
30151 Soligorsk - Din.Molodečno 4:2 21.2. 17:00
zápas bez remízy Výsledek datum
31108 Jun.Minsk - Soligorsk 4:1 19.2. 12:30
31104 Bělorusko 20 - Novopolock 1:3 19.2. 15:00
31105 Brest - Mogilev 2:5 19.2. 15:00
31106 Din.Molodečno - Žlobin 2:1 19.2. 15:00
31107 Grodno - Gomel 1:0 19.2. 15:00
30178 Brest - Vitebsk 4:6 21.2. 17:00
30179 Grodno - Žlobin 1:2 21.2. 17:00
30180 Jun.Minsk - Gomel 21.2. 17:00
30185 Lida - Novopolock 10:1 21.2. 17:00
30191 Soligorsk - Din.Molodečno 4:2 21.2. 17:00
počet branek (60 min.) Výsledek datum
1.třetina Výsledek datum
31082 Jun.Minsk - Soligorsk 2:1 19.2. 12:30
31078 Bělorusko 20 - Novopolock 1:0 19.2. 15:00
31079 Brest - Mogilev 0:0 19.2. 15:00
31080 Din.Molodečno - Žlobin 1:0 19.2. 15:00
31081 Grodno - Gomel 0:0 19.2. 15:00
31091 Lida - Vitebsk 1:0 19.2. 15:00
30011 Brest - Vitebsk 3:2 21.2. 17:00
30054 Grodno - Žlobin 0:0 21.2. 17:00
30056 Jun.Minsk - Gomel 1:0 21.2. 17:00
30117 Lida - Novopolock 3:1 21.2. 17:00
30119 Soligorsk - Din.Molodečno 1:1 21.2. 17:00