klikniavolej.cz - volání z mobilu za 1,50 Kč




Kurzy dne

Fotbal | 5.Anglie

zápas 1 0 2 10 02 12 datum
1809 Boreham - Maidstone 1.75 3.5 3.95 1.17 1.86 1.21 29.8. 16:00
1810 Braintree - Torquay 1.95 3.25 3.45 1.22 1.67 1.25 29.8. 16:00
1851 Bromley - Eastleigh 2.75 3.3 2.25 1.5 1.34 1.24 29.8. 16:00
1855 Dover - Aldershot 1.66 3.7 4.55 1.15 2.04 1.22 29.8. 16:00
1856 For.Green - Southport 1.35 4.7 7.5 1.05 2.89 1.14 29.8. 16:00
1857 Lincoln City - Gateshead 1.8 3.55 3.8 1.19 1.84 1.22 29.8. 16:00
1858 North Ferriby - Barrow 3.1 3.35 2.05 1.61 1.27 1.23 29.8. 16:00
1859 Solihull - Macclesfield 2.5 3.25 2.56 1.41 1.43 1.26 29.8. 16:00
1861 Sutton Utd. - Dagenham 2.25 3.3 2.75 1.34 1.5 1.24 29.8. 16:00
1863 Woking - Chester 2.4 3.3 2.55 1.39 1.44 1.24 29.8. 16:00
1864 Wrexham - York 2 3.3 3.25 1.25 1.64 1.24 29.8. 16:00
1862 Tranmere - Guiseley 1.35 4.6 7.8 1.04 2.89 1.15 29.8. 18:30
počet branek - + datum
33502 Boreham - Maidstone 3.2 1.25 29.8. 16:00
33503 Braintree - Torquay 3.05 1.27 29.8. 16:00
33504 Bromley - Eastleigh 3.45 1.22 29.8. 16:00
33505 Dover - Aldershot 3.7 1.19 29.8. 16:00
33506 For.Green - Southport 4.1 1.15 29.8. 16:00
33508 Lincoln City - Gateshead 3.9 1.17 29.8. 16:00
33509 North Ferriby - Barrow 3.55 1.2 29.8. 16:00
33510 Solihull - Macclesfield 3.4 1.22 29.8. 16:00
33511 Sutton Utd. - Dagenham 3.6 1.2 29.8. 16:00
33513 Woking - Chester 4 1.16 29.8. 16:00
33514 Wrexham - York 3.4 1.23 29.8. 16:00
33512 Tranmere - Guiseley 3.75 1.18 29.8. 18:30
počet branek - + datum
33527 Boreham - Maidstone 1.75 1.85 29.8. 16:00
33528 Braintree - Torquay 1.7 1.91 29.8. 16:00
33529 Bromley - Eastleigh 1.85 1.75 29.8. 16:00
33530 Dover - Aldershot 1.95 1.67 29.8. 16:00
33531 For.Green - Southport 2.09 1.58 29.8. 16:00
33532 Lincoln City - Gateshead 2.02 1.62 29.8. 16:00
33533 North Ferriby - Barrow 1.89 1.72 29.8. 16:00
33534 Solihull - Macclesfield 1.83 1.77 29.8. 16:00
33535 Sutton Utd. - Dagenham 1.9 1.71 29.8. 16:00
33537 Woking - Chester 2.06 1.6 29.8. 16:00
33538 Wrexham - York 1.82 1.78 29.8. 16:00
33536 Tranmere - Guiseley 1.97 1.66 29.8. 18:30
počet branek - + datum
33551 Boreham - Maidstone 1.26 3.1 29.8. 16:00
33552 Braintree - Torquay 1.24 3.3 29.8. 16:00
33553 Bromley - Eastleigh 1.31 2.86 29.8. 16:00
33554 Dover - Aldershot 1.36 2.66 29.8. 16:00
33555 For.Green - Southport 1.42 2.45 29.8. 16:00
33556 Lincoln City - Gateshead 1.4 2.54 29.8. 16:00
33557 North Ferriby - Barrow 1.33 2.78 29.8. 16:00
33558 Solihull - Macclesfield 1.3 2.91 29.8. 16:00
33559 Sutton Utd. - Dagenham 1.34 2.75 29.8. 16:00
33561 Woking - Chester 1.41 2.47 29.8. 16:00
33562 Wrexham - York 1.3 2.93 29.8. 16:00
33560 Tranmere - Guiseley 1.36 2.65 29.8. 18:30
počet branek - + datum
33575 Boreham - Maidstone 1.07 5.8 29.8. 16:00
33576 Braintree - Torquay 1.05 6.2 29.8. 16:00
33577 Bromley - Eastleigh 1.09 5.2 29.8. 16:00
33578 Dover - Aldershot 1.11 4.75 29.8. 16:00
33579 For.Green - Southport 1.14 4.25 29.8. 16:00
33580 Lincoln City - Gateshead 1.13 4.45 29.8. 16:00
33581 North Ferriby - Barrow 1.1 5 29.8. 16:00
33582 Solihull - Macclesfield 1.08 5.3 29.8. 16:00
33583 Sutton Utd. - Dagenham 1.1 4.95 29.8. 16:00
33585 Woking - Chester 1.14 4.35 29.8. 16:00
33586 Wrexham - York 1.08 5.4 29.8. 16:00
33584 Tranmere - Guiseley 1.11 4.7 29.8. 18:30

Výsledky

Fotbal | Ruský pohár

zápas Výsledek datum
663 Čita - Vladivostok 1:0 24.8. 11:00
664 Din.Barnaul - Jen.Krasnojarsk 0:3 24.8. 13:30
662 Čeljabinsk - Nef.Nižněkamsk 2:0 24.8. 15:00
665 Legion Dyn.Machačkala - Volgar 1:2 24.8. 15:00
670 Novokubansk - Nalčik 0:2 24.8. 15:30
706 Torp.Moskva - Saransk 1:2 24.8. 16:00
708 Uljanovsk - Sokol Saratov 1:0 24.8. 16:00
666 Dolgie Prudy - Tosno 0:1 24.8. 17:00
667 Ivanovo - Chimki 0:1 24.8. 17:00
668 Kaluga - Tambov 1:3 24.8. 17:00
701 Smolensk - Jaroslavl 0:1 24.8. 17:30
661 Belgorod - Kub.Krasnodar 3:0 24.8. 18:00
676 Novorossijsk - Fak.Voroněž 0:0 24.8. 18:00
počet branek Výsledek datum
25281 Čita - Vladivostok 1:0 24.8. 11:00
25287 Din.Barnaul - Jen.Krasnojarsk 0:3 24.8. 13:30
25273 Čeljabinsk - Nef.Nižněkamsk 2:0 24.8. 15:00
16174 Legion Dyn.Machačkala - Volgar 1:2 24.8. 15:00
25303 Novokubansk - Nalčik 0:2 24.8. 15:30
25313 Torp.Moskva - Saransk 1:2 24.8. 16:00
25315 Uljanovsk - Sokol Saratov 1:0 24.8. 16:00
25299 Dolgie Prudy - Tosno 0:1 24.8. 17:00
25300 Ivanovo - Chimki 0:1 24.8. 17:00
25301 Kaluga - Tambov 1:3 24.8. 17:00
25306 Smolensk - Jaroslavl 0:1 24.8. 17:30
25272 Belgorod - Kub.Krasnodar 3:0 24.8. 18:00
25304 Novorossijsk - Fak.Voroněž 0:0 24.8. 18:00
počet branek Výsledek datum
25325 Čita - Vladivostok 1:0 24.8. 11:00
25332 Din.Barnaul - Jen.Krasnojarsk 0:3 24.8. 13:30
25324 Čeljabinsk - Nef.Nižněkamsk 2:0 24.8. 15:00
16181 Legion Dyn.Machačkala - Volgar 1:2 24.8. 15:00
25345 Novokubansk - Nalčik 0:2 24.8. 15:30
25358 Torp.Moskva - Saransk 1:2 24.8. 16:00
25365 Uljanovsk - Sokol Saratov 1:0 24.8. 16:00
25333 Dolgie Prudy - Tosno 0:1 24.8. 17:00
25335 Ivanovo - Chimki 0:1 24.8. 17:00
25338 Kaluga - Tambov 1:3 24.8. 17:00
25355 Smolensk - Jaroslavl 0:1 24.8. 17:30
25318 Belgorod - Kub.Krasnodar 3:0 24.8. 18:00
25348 Novorossijsk - Fak.Voroněž 0:0 24.8. 18:00
zápas/počet branek Výsledek datum
25526 Čita - Vladivostok 1:0 24.8. 11:00
25527 Din.Barnaul - Jen.Krasnojarsk 0:3 24.8. 13:30
25525 Čeljabinsk - Nef.Nižněkamsk 2:0 24.8. 15:00
16227 Legion Dyn.Machačkala - Volgar 1:2 24.8. 15:00
25545 Novokubansk - Nalčik 0:2 24.8. 15:30
25563 Torp.Moskva - Saransk 1:2 24.8. 16:00
25567 Uljanovsk - Sokol Saratov 1:0 24.8. 16:00
25528 Dolgie Prudy - Tosno 0:1 24.8. 17:00
25533 Ivanovo - Chimki 0:1 24.8. 17:00
25535 Kaluga - Tambov 1:3 24.8. 17:00
25556 Smolensk - Jaroslavl 0:1 24.8. 17:30
25523 Belgorod - Kub.Krasnodar 3:0 24.8. 18:00
25548 Novorossijsk - Fak.Voroněž 0:0 24.8. 18:00
dvojitá šance Výsledek datum
4888 Čita - Vladivostok 1:0, 1:0 24.8. 11:00
4889 Din.Barnaul - Jen.Krasnojarsk 0:3, 0:2 24.8. 13:30
4887 Čeljabinsk - Nef.Nižněkamsk 2:0, 1:0 24.8. 15:00
2416 Legion Dyn.Machačkala - Volgar 1:2, 1:0 24.8. 15:00
4894 Novokubansk - Nalčik 0:2, 0:0 24.8. 15:30
4899 Torp.Moskva - Saransk 1:2, 1:1 24.8. 16:00
4901 Uljanovsk - Sokol Saratov 1:0, 1:0 24.8. 16:00
4890 Dolgie Prudy - Tosno 0:1, 0:1 24.8. 17:00
4891 Ivanovo - Chimki 0:1, 0:0 24.8. 17:00
4892 Kaluga - Tambov 1:3, 1:0 24.8. 17:00
4897 Smolensk - Jaroslavl 0:1, 0:0 24.8. 17:30
4886 Belgorod - Kub.Krasnodar 3:0, 1:0 24.8. 18:00
4895 Novorossijsk - Fak.Voroněž 0:0, 0:0 24.8. 18:00

Hokej | KHL

zápas 1 0 2 10 02 12 Výsledek datum
5490 Chabarovsk - Jaroslavl 3.85 4.4 1.73 2.05 1.24 1.19 0:1 24.8. 11:30
5491 Vladivostok - Din.Moskva 2.85 3.95 2.15 1.66 1.39 1.23 3:3 24.8. 11:30
5029 Novokuzněck - Jugra 2.3 4.15 2.58 1.48 1.59 1.22 1:7 25.8. 14:00
5139 Novosibirsk - Astana 1.87 4.3 3.35 1.3 1.88 1.2 5:1 25.8. 14:30
5140 Omsk - Jekatěrinburg 1.67 4.5 4.1 1.22 2.15 1.19 3:1 25.8. 15:00
5145 Togliatti - Slovan 2.73 3.95 2.25 1.61 1.43 1.23 5:2 25.8. 17:00
5026 Kazaň - Nižněkamsk 1.8 4.2 3.7 1.26 1.97 1.21 1:1 25.8. 18:00
5122 N.Novgorod - Din.Riga 1.6 4.5 4.6 1.18 2.27 1.19 2:0 25.8. 18:00
5023 Čerepovec - Magnitogorsk 3.55 4.4 1.8 1.96 1.28 1.19 2:2 25.8. 18:00
5015 CSKA Moskva - Čeljabinsk 1.5 4.7 5.4 1.14 2.51 1.17 3:0 25.8. 18:30
5141 Soči - Jokerit 2.47 4 2.45 1.53 1.52 1.23 3:2 25.8. 18:30
5142 St.Petěrburg - Ufa 1.66 4.25 4 1.21 2.05 1.19 7:1 25.8. 18:30
5151 Vladivostok - Jaroslavl 3.05 4 2.05 1.73 1.36 1.23 3:3 26.8. 10:30
Vítěz do rozhodnutí 1 2 Výsledek datum
30369 Chabarovsk - Jaroslavl 2.75 1.38 0:1 24.8. 11:30
30370 Vladivostok - Din.Moskva 2.08 1.65 3:4 24.8. 11:30
30184 Novokuzněck - Jugra 1.75 1.94 1:7 25.8. 14:00
31713 Novosibirsk - Astana 1.49 2.41 5:1 25.8. 14:30
31714 Omsk - Jekatěrinburg 1.35 2.88 3:1 25.8. 15:00
31726 Togliatti - Slovan 2 1.7 5:2 25.8. 17:00
31711 Kazaň - Nižněkamsk 1.43 2.59 1:2 25.8. 18:00
31712 N.Novgorod - Din.Riga 1.31 3.1 2:0 25.8. 18:00
31709 Čerepovec - Magnitogorsk 2.56 1.44 3:2 25.8. 18:00
31707 CSKA Moskva - Čeljabinsk 1.25 3.5 3:0 25.8. 18:30
31716 Soči - Jokerit 1.85 1.83 3:2 25.8. 18:30
31718 St.Petěrburg - Ufa 1.39 2.73 7:1 25.8. 18:30
31729 Vladivostok - Jaroslavl 2.2 1.58 3:4 26.8. 10:30
zápas bez remízy 1 2 Výsledek datum
31096 Chabarovsk - Jaroslavl 3.1 1.31 0:1 24.8. 11:30
31097 Vladivostok - Din.Moskva 2.14 1.61 24.8. 11:30
30233 Novokuzněck - Jugra 1.73 1.96 1:7 25.8. 14:00
32565 Novosibirsk - Astana 1.43 2.58 5:1 25.8. 14:30
32573 Omsk - Jekatěrinburg 1.28 3.25 3:1 25.8. 15:00
32576 Togliatti - Slovan 2.05 1.67 5:2 25.8. 17:00
32563 Kazaň - Nižněkamsk 1.36 2.86 25.8. 18:00
32564 N.Novgorod - Din.Riga 1.24 3.6 2:0 25.8. 18:00
32562 Čerepovec - Magnitogorsk 2.79 1.37 25.8. 18:00
32561 CSKA Moskva - Čeljabinsk 1.18 4.25 3:0 25.8. 18:30
32574 Soči - Jokerit 1.85 1.83 3:2 25.8. 18:30
32575 St.Petěrburg - Ufa 1.32 3 7:1 25.8. 18:30
32579 Vladivostok - Jaroslavl 2.31 1.53 26.8. 10:30
počet branek (60 min.) - + Výsledek datum
31215 Chabarovsk - Jaroslavl 2.41 1.54 0:1 24.8. 11:30
31216 Vladivostok - Din.Moskva 3.25 1.32 3:3 24.8. 11:30
30243 Novokuzněck - Jugra 3.45 1.29 1:7 25.8. 14:00
32681 Novosibirsk - Astana 4.15 1.21 5:1 25.8. 14:30
32682 Omsk - Jekatěrinburg 2.92 1.37 3:1 25.8. 15:00
32685 Togliatti - Slovan 3 1.37 5:2 25.8. 17:00
32679 Kazaň - Nižněkamsk 2.72 1.44 1:1 25.8. 18:00
32680 N.Novgorod - Din.Riga 3.05 1.36 2:0 25.8. 18:00
32678 Čerepovec - Magnitogorsk 3.4 1.3 2:2 25.8. 18:00
32677 CSKA Moskva - Čeljabinsk 2.73 1.43 3:0 25.8. 18:30
32683 Soči - Jokerit 3.5 1.28 3:2 25.8. 18:30
32684 St.Petěrburg - Ufa 4.45 1.19 7:1 25.8. 18:30
32688 Vladivostok - Jaroslavl 2.8 1.41 3:3 26.8. 10:30
počet branek (60 min.) - + Výsledek datum
30977 Chabarovsk - Jaroslavl 1.6 2.28 0:1 24.8. 11:30
30978 Vladivostok - Din.Moskva 1.98 1.79 3:3 24.8. 11:30
30220 Novokuzněck - Jugra 2.07 1.72 1:7 25.8. 14:00
32456 Novosibirsk - Astana 2.38 1.55 5:1 25.8. 14:30
32457 Omsk - Jekatěrinburg 1.86 1.9 3:1 25.8. 15:00
32460 Togliatti - Slovan 1.86 1.9 5:2 25.8. 17:00
32454 Kazaň - Nižněkamsk 1.74 2.05 1:1 25.8. 18:00
32455 N.Novgorod - Din.Riga 1.9 1.86 2:0 25.8. 18:00
32453 Čerepovec - Magnitogorsk 2.04 1.74 2:2 25.8. 18:00
32452 CSKA Moskva - Čeljabinsk 1.75 2.03 3:0 25.8. 18:30
32458 Soči - Jokerit 2.09 1.71 3:2 25.8. 18:30
32459 St.Petěrburg - Ufa 2.52 1.5 7:1 25.8. 18:30
32463 Vladivostok - Jaroslavl 1.77 2 3:3 26.8. 10:30

Hokej | Přátelská utkání klubů

zápas 1 0 2 10 02 12 Výsledek datum
5005 Balašicha - Penza 1.77 4.5 3.09 1.29 1.83 1.14 3:0 24.8. 13:00
5006 Voroněž - Sarov 5.87 5 1.35 2.7 1.08 1.11 1:2 24.8. 14:00
5009 Orsk - S.A.Karaganda 1.65 4.5 3.54 1.23 1.98 1.14 2:2 24.8. 15:30
5011 Servette - Krefeld 1.82 4.6 2.9 1.33 1.78 1.14 6:3 24.8. 16:30
5012 Rjazaň - Zvezda Čechov 1.67 4.5 3.45 1.24 1.95 1.14 0:2 24.8. 17:00
5013 Bars Kazaň - Chelmet Čeljabinsk 2.25 4.2 2.33 1.47 1.5 1.15 1:3 24.8. 17:30
5014 Jokipojat - SaPKo 2.2 4.35 2.34 1.46 1.52 1.13 4:3 24.8. 17:30
5017 Jukurit - Jyväskylä 2.37 4.25 2.2 1.52 1.45 1.14 1:2 24.8. 17:30
5018 LeKi - KeuPa 1.97 4.45 2.64 1.37 1.66 1.13 2:3 24.8. 17:30
5019 TuTo Turku - Espoo 2.05 4.5 2.49 1.41 1.6 1.12 5:1 24.8. 17:30
5020 Rögle - AIK Stockh. 1.7 4.75 3.2 1.27 1.91 1.13 4:1 24.8. 18:00
5021 Sarpsborg - Karlskoga 3.3 4.7 1.68 1.94 1.26 1.13 3:0 24.8. 18:30
5022 Nové Zámky - SR 20 1.25 6.4 6.46 1.06 3.21 1.06 3:2 24.8. 18:45
Vítěz do rozhodnutí 1 2 Výsledek datum
30170 Balašicha - Penza 1.42 2.46 3:0 24.8. 13:00
30171 Voroněž - Sarov 3.79 1.18 1:2 24.8. 14:00
30172 Orsk - S.A.Karaganda 1.35 2.7 2:3 24.8. 15:30
30173 Servette - Krefeld 1.46 2.35 6:3 24.8. 16:30
30174 Rjazaň - Zvezda Čechov 1.36 2.66 0:2 24.8. 17:00
30178 Bars Kazaň - Chelmet Čeljabinsk 1.74 1.86 1:3 24.8. 17:30
30179 Jokipojat - SaPKo 1.72 1.89 4:3 24.8. 17:30
30180 Jukurit - Jyväskylä 1.89 1.72 1:2 24.8. 17:30
30182 LeKi - KeuPa 1.57 2.11 2:3 24.8. 17:30
30186 TuTo Turku - Espoo 1.65 1.98 5:1 24.8. 17:30
30196 Rögle - AIK Stockh. 1.4 2.52 4:1 24.8. 18:00
30197 Sarpsborg - Karlskoga 2.66 1.36 3:0 24.8. 18:30
30200 Nové Zámky - SR 20 1.13 4.42 3:2 24.8. 18:45
zápas bez remízy 1 2 Výsledek datum
30208 Balašicha - Penza 1.42 2.47 3:0 24.8. 13:00
30210 Voroněž - Sarov 4.81 1.11 1:2 24.8. 14:00
30211 Orsk - S.A.Karaganda 1.32 2.83 24.8. 15:30
30212 Servette - Krefeld 1.46 2.33 6:3 24.8. 16:30
30213 Rjazaň - Zvezda Čechov 1.34 2.76 0:2 24.8. 17:00
30224 Bars Kazaň - Chelmet Čeljabinsk 1.77 1.83 1:3 24.8. 17:30
30225 Jokipojat - SaPKo 1.75 1.86 4:3 24.8. 17:30
30226 Jukurit - Jyväskylä 1.87 1.74 1:2 24.8. 17:30
30231 LeKi - KeuPa 1.57 2.11 2:3 24.8. 17:30
30232 TuTo Turku - Espoo 1.64 1.99 5:1 24.8. 17:30
30234 Rögle - AIK Stockh. 1.41 2.47 4:1 24.8. 18:00
30235 Sarpsborg - Karlskoga 2.67 1.36 3:0 24.8. 18:30
30236 Nové Zámky - SR 20 1.07 5.55 3:2 24.8. 18:45
1.třetina 1 0 2 10 02 12 Výsledek datum
30129 Balašicha - Penza 2.35 2.65 3.24 1.25 1.46 1.36 1:0 24.8. 13:00
30130 Voroněž - Sarov 4.89 2.85 1.8 1.8 1.12 1.34 0:2 24.8. 14:00
30142 Orsk - S.A.Karaganda 0:0 24.8. 15:30
30143 Servette - Krefeld 2.4 2.7 3.09 1.27 1.44 1.35 3:1 24.8. 16:30
30144 Rjazaň - Zvezda Čechov 2.2 2.65 3.58 1.2 1.52 1.36 0:0 24.8. 17:00
30145 Bars Kazaň - Chelmet Čeljabinsk 2.7 2.5 2.93 1.3 1.35 1.41 0:0 24.8. 17:30
30148 Jukurit - Jyväskylä 2.93 2.5 2.7 1.35 1.3 1.41 0:0 24.8. 17:30
30149 TuTo Turku - Espoo 2.55 2.65 2.93 1.3 1.39 1.36 2:0 24.8. 17:30
30150 Rögle - AIK Stockh. 2.35 2.75 3.11 1.27 1.46 1.34 0:0 24.8. 18:00
30153 Sarpsborg - Karlskoga 3.41 2.75 2.2 1.52 1.22 1.34 1:0 24.8. 18:30
30155 Nové Zámky - SR 20 1.65 3 5.82 1.08 1.98 1.31 1:0 24.8. 18:45
30156 MoDo - Skelleftea 4.75 2.9 1.8 1.8 1.13 1.33 1:1 24.8. 19:00
30158 Langnau - Iserlohn 2.7 2.65 2.75 1.34 1.35 1.36 1:1 24.8. 20:15