Jaké týmy si zahrají Světový pohár 2016?

26.05.2016

Zajímá vás, jaké konkrétní týmy si budou moci zahrát Světový pohár 2016? Pokud ano, podívejte se spolu s námi na přehled všech nominovaných účastníků. Jejich seznam je skutečně velmi zajímavý. Nejprve zmiňme několik základních informací o tom, jakou charakteristiku Světový pohár vlastně bude mít. Nejprve začneme tím, že celkem se ho bude účastnit 8 mužstev z celého světa. Tedy jak ze zámoří, tak samozřejmě také z Evropy. Tyto týmy budou rozděleny do dvou skupin po čtyřech. Zde si každý tým zahraje systémem každý s každým. A kdo se tedy v rámci základních skupin potká?

Co nabídne Světový pohár v hokeji 2016 a skupina A?

Nejprve se podívejme na skupinu označenou tímto písmenem. Zde nám Světový pohár v hokeji nabídne několik zvučných států, jako je primárně pořadatelská Kanada, dále USA a chybět nebude ani naše země, tedy Česká republika. Ta už má poskládanou předběžnou soupisku, kde nechybí především hráči z NHL. Jako čtvrtý tým následně nastoupí výběr Evropy. Tedy ti nejlepší hráči starého kontinentu. I tím bude Světový pohár v hokeji 2016 velmi zajímavý.

Zatím se nikde neobjevilo jméno Jaromír Jágr a tak si budeme muset počkat, zda bude součástí našeho týmu, výběrového evropského, nebo nakonec danou reprezentaci zcela vynechá, jako se to stalo právě na MS v hokeji.

Ani skupinu B nemá Světový pohár nijak slabou

Nebude to jenom skupina, kde je náš tým, která bude považována za poměrně silnou a výraznou. Stejně tak musíme říci, že i skupina B bude mít své kvality. Světový pohár 2016 tak bude spojený s utkáními, kde se proti sobě postaví například takové týmy, kam se řadí Finsko, Rusko a také Švédsko. I zde bude samozřejmě k vidění jeden výběrový tým. Bude se jednat o hráče Kanady a USA, ale jenom do 23 let. I to může přidat zápasům na celkové atraktivnosti. Zvláště s ohledem na to, že se ve výběrech představí ti nejlepší.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost