Rusko na Mistrovství světa v hokeji 2016 nepodpoří dva významní hráči

06.06.2015

Rusko je v rámci letošního MS v hokeji 2016 pořadatelskou zemí a tak je jasné, že se bude chtít ukázat. A to nejenom v souvislosti s přípravou na šampionát, ale i v souvislosti s konkrétními výkony.O to více svět obletěla zpráva spojená s tím, že dvě významná jména si v ruském týmu podle všeho nezahrají. A to může znamenat komplikace nejenom pro celý ruský tým, ale také pro trenéra. Tomu tak nezbývá nic jiného, než se při svém hledání po zkušených borcích a talentech poohlédnout jinde. A o jaké hráče se jedná konkrétně? Podívejme se společně.

Na MS v hokeji 2016 pravděpodobně nebude Kovalčuk a Radulov

Ano, jedná se právě o tuto dvojici hráčů. Začít je třeba zkušeným borcem Kovalčukem, který již řadu předešlých šampionátů reprezentoval svou zemi více než dobře. Nyní pravděpodobně nebude mít šanci, jelikož ho trenér Znarok na MS v hokeji 2016 vůbec nenominoval.

Už to je samo o sobě poměrně pochybné. Zároveň to vypadá i na to, že se sborná bude muset obejít i bez druhého jména, kterým je Radulov. Ten sice do reprezentace pozvánku dostal a potvrdil ji, ale to bylo zhruba všechno. I když se měl dostavit na reprezentační sraz, nestalo se tak a hráči zmizel v USA, neznáme kdo. Vypadá to tedy, že na šampionátu si také nezahraje.

Proč hráči na Mistrovství světa v hokeji 2016 nebudou? Mluví se o problémech s trenérem

Pokud hledáte hlavní vysvětlení toho, proč se daní hráči na domácím šampionátu neobjeví, může to být více než prosté. I když by na Mistrovství světa v hokeji 2016 neměly emoce příliš prosakovat a mělo by se jednat spíše o čest reprezentovat domácí tým, v tomto případě je to jinak. Za vším prý stojí hádka a celkový nesoulad s názory ruského trenéra. A toho se hráči rozhodli neakceptovat. Ve světě hokeje nemusí být tento postoj nic ojedinělého, jelikož v minulosti se stalo něco podobného třeba i u našeho týmu, kdy řada hráčů měla k názorům trenéra výhrady.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost