Sázejte na zkoušku. Sazkabet vám to díky bonusu umožní

13.01.2016

Říkáte si, jaké by to bylo sázet doslova bez rizika? Nyní je to možné, a to díky sázkové kanceláři s názvem Sazkabet. Právě ta vám umožní získat formou bonus až deset jednotlivých sázek na zkoušku.

Největším rizikem kurzového sázení je samozřejmě špatný odhad a prohra, kdy přijdeme o naše vlastní peníze. Ne vždy to tak musí být. Se zajímavou novinkou přichází tuzemský gigant Sazka, který nám umožní vsadit si takzvaně na zkoušku. Tento bonus je určený pro všechny nové sázkaře, kteří se na webu zaregistrují a plnohodnotně si tak založí svůj účet. Na ten následně stačí vložit peníze, a to alespoň 200 korun českých. Vyšší suma je samozřejmě možná také.

Po prvním dobití vám dá Sazkabet sázky na zkoušku

Jakmile jsou vaše peníze úspěšně připsány, dojde k tomu, že jsou na váš sázkařský účet vedený na webu www.sazkabet.cz připsány také ony bonusy. Celkem se jedná o bonusy ve výši padesátikorunových poukázek na možnost vaší sázky. Celkem jich můžete získat až 10, což samozřejmě znamená možnost jednoduše a bez rizika prosázet sumu ve výši 500 Kč. Jelikož využíváte peníze od Sazkabet, nemusí případná prohra nijak bolet. Pokud naopak vyhrajete, můžete se těšit z nemalých výher, které jsou v reálných penězích, se kterými už můžete naložit, jak potřebujete.

Podmínky najdete na Sazkabet.cz

A jaké jsou podmínky získání? Tu hlavní, a to nutnost dobít jako nový zákazník alespoň 200 Kč, to jsme již zmínili. Jakmile se tak stane, dostáváte hned první bonusovou padesátikorunovou sázenku. Následně stačí jenom aktivně sázet, díky čemuž vás bude Sazkabet.cz odměňovat každou pátou sázkou zdarma. A to ve zmíněné padesátikorunové hodnotě. Nic jiného splnit není třeba. A tak pokud plánujete být aktivnějším a pravidelným sázkařem, je tato cesta určitě možností, jak případné riziko zajímavě snížit. V podstatě až na samotnou nulu.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost