Víte, že Chance vám dá až 2 000 Kč?

22.01.2016

Získat peníze od sázkové kanceláře ve formě bonusu není dnes nic neobvyklého. Příkladem může jít společnost Chance, která v tomto směru nabídne opravu nemalou částku. Podívejme se na podrobnosti.

Nejprve začneme tím, že tento konkrétní bonus je jedním ze dvou, které jsou k dispozici. Ten první je spojený s možností získat 200 Kč za plnohodnotnou registraci. Právě tento druhý je však o něco zajímavější, jelikož nabídne vyšší částku. Jak jsme již zmínili, tak to může být suma až 2 000 Kč. A i ta lehce souvisí s tím, že se zaregistrujete na webu www.chance.cz, který tak začnete aktivněji využívat.

Bonus dostanete od Chance za první dobití

Výše daného bonusu je spojena s vaším dobíjením peněz na sázkařský účet. Konkrétně souvisí s vaším prvním dobitím, které můžete provést hned několika různě jednoduchými způsoby. Pokud se podíváme konkrétněji, tak nezapomínejte na to, že dostanete v rámci daného dobití celou stoprocentní hodnotu vašeho vkladu. Maximální bonus je u Chance zmíněné 2 000 Kč. Pokud si tedy přesně tolik na váš sázkařský účet dobijete, získáte stejnou částku ve formě bonusu a na svém kontě tak budete mít celé čtyři tisíce korun českých.

Bonus lze prosázet na Chance.cz

Co vlastně s daným bonusem můžete dělat? Určitě potěší, že se k němu nevážou žádné složité podmínky. Na základě toho budete potěšeni tím, že ho můžete jednoduše prosázet. Díky tomu nejenom snížíte riziko spojené s neúspěšnou sázkou, ale také můžete vsadit více, díky čemuž u Chance.cz také můžete i více vyhrát. A protože Chance kurzové sázky jsou skutečně velmi široké, rozhodně si na své přijde jak znalec sportů, tak samozřejmě také začátečník, který si chce sázení jenom vyzkoušet. A takto k tomu má velmi dobrou možnost. Navíc je jedno, zda půjdete cestou klasiky, nebo využijete takzvaného live sázení, a to na zápasy, které se již hrají.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost