Vsaďte si u Tipsport. Firma zdvojnásobí váš vklad

13.01.2016

Nemusí to být nutně jenom vaše peníze, které lze zhodnotit pomocí kurzových sázek. Podívejte se na nabídku sázkové kanceláře Tipsport. Ta vám může nabídnout skutečně nemalé finanční bonusy.

Jako bonus základní, který je určený každému, kdo prostřednictvím Tipsport.cz provede registraci, je připravená suma 150 Kč. Ta je prvotním bonusem, který je určený pro každého sázejícího. Kdo ale chce získat ještě mnohem více, ten by měl co nejdříve provést své první dobití finančních prostředků. Proč? Jelikož jedině tak získá ještě lepší odměnu.

Tipsport nabídne až 50 000 korun českých

Ano, právě takto velká je odměna, kterou lze u této sázkové kanceláře získat. Vše je popsáno také na webu www.tipsport.cz a tak je jasné, že daný bonus je skutečně faktem a částka 50 000 Kč je opravdu reálná. Získat ji však lze výhradně jenom za váš první vklad, který na svůj sázkařský účet provedete. To je dnes možné hned několika způsoby. Z hlediska pohodlnosti jasně dominuje třeba bankovní převod, stejně jako platební karta. Tu Tipsport i doporučuje, jelikož díky ní se vám připíší peníze okamžitě a vy tak máte i jistotu toho, že se vám o to dříve připíše právě daný bonus, který je také připravený k prosázení.

Vyhráli jste? Pomůže Tipsport kontrola tiketu číslo tiketu

Nejenom tedy vlastní peníze, ale i ty bonusové můžete ihned začít sázet nejenom na sportovní události. Tipsport nabídka vás nadchne jak rozsáhlostí, tak i vysokými kurzy. A tak stačí několik událostí vybrat a po jejich skončení je zde Tipsport kontrola tiketu číslo tiketu. A pokud jste vyhráli, peníze jsou opět automaticky přispány na váš sázkařský účet. A to na stejné konto, kam se připsal i výše uvedený bonus. A co jsme o něm ještě nezmínili? Jistě to, že ten činí až sto procent hodnoty právě vašeho prvotního vkladu, který provedete. Libovolnou platební metodou.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost